Make your own free website on Tripod.com

Senarai Ahli Majlis JawatanKuasa Kerja Sessi 1999/2000

Nama

Jawatan

Tempat Bertugas

Alamat E-Mail

Abd Shukor b. Yatiman
Yang Dipertua
Institut Haiwan Kluang shukor@jphihk.po.my
Azman b.Alias

Naib Yang Dipertua / Ketua Biro Kerjaya

Ibu Pejabat JPH Negeri Sembilan  
Ahmad Azam b. Yamen
Setiausaha / Urusetia Penerbitan
Pejabat Haiwan Daerah, Kluang, Johor  
Abd Razak b Abd Hamid
Penolong Setiausaha / Urusetia Penerbitan
Institut Haiwan Kluang razakh@jphihk.po.my
Zaini b. Nasir
Bendahari
Pusat Pembangunan Industri Tenusu, Kluang, Johor  
Hamarudin b. Pardi
Ahli Jawatankuasa / Ketua Biro Kebajikan
Institut Haiwan Kluang din@jphihk.po.my
Mohamed Razi b. Rasul
Ahli Jawatankuasa
Pusat Latihan Veterinar, Cermin Kiri, Bukit Besi, Dungun, Terengganu plvck99@pd.jaring.my
Abdullah b. Sabri
Ahli Jawatankuasa
Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Johor  
Ahmad Malike b. Haroon
Ahli Jawatankuasa / Ketua Biro Ekonomi
Institut Haiwan Kluang malike@jphihk.po.my
Hasnita Bte Mohd. Shuib
Ahli Jawatankuasa
Pejabat Haiwan Daerah, Rembau, Negeri Sembilan  
Amran b. Shahir
Ahli Jawatankuasa
Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Johor  
Ab. Halim b.Tariman
Ahli Jawatankuasa
Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Kuala Lumpur halim@jph.gov.my
Nadarah bte Ramli
Ahli Jawatankuasa
Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Kedah nadrah@jph.gov.my
Suzlina bte Mohd Arshad
Ahli Jawatankuasa
Institut Haiwan Kluang suzlina@jphihk.po.my
Che Ahmad Tantowi b. Che Mohamed Arif
Ahli Jawatankuasa
Institut Haiwan Kluang

tantowi@jphihk.po.my

Senarai Wakil Perhubungan Negeri / Wilayah Persekutuan

Nama

Negeri / Wilayah

Tempat Bertugas
alamat e-mail
Ahmad Azam b. Yamen

Johor

Pejabat Haiwan Daerah, Kluang, Johor  
Norazmie b. Baba

Melaka

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Melaka  
Hasnita bte Mohd Shuib

Negeri Sembilan

Pejabat Haiwan Daerah, Rembau, Negeri Sembilan  
Amran b. Shahir

Selangor

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Selangor  
Ab. Halim Tariman

Ibu Pejabat Kuala Lumpur / Wilayah Persekutuan

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Kuala Lumpur halim@jph.gov.my
Zaharah bte Mohd Salleh

Perak

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Perak zaharah@jphpk.po.my
Nadrah Bte Ramli

Kedah & Perlis

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Kedah nadrah@jph.gov.my
Rohaizat b. Abdullah
Pulau Pinang
Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Pulau Pinang jphpp10@jph.gov.my
Rohaizi @ Mansor b. Rashli

Kelantan

Ibu Pejabat Perkhidmatan Haiwan Negeri Kelantan rohaizi@jph.gov.my
Mohd. Razi b. Rasul

Terengganu

Pusat Latihan Veterinar, Cermin Kiri, Bukit Besi, Dungun, Terengganu plvck99@pd.jaring.my
Abd Rahman b. Chek

Pahang

Pejabat Haiwan Daerah, Bentong, Pahang  

 

HOME