Make your own free website on Tripod.com
This page in Bahasa Malaysia - for local consumption only
Alamat Kumpulan (Group Addresses)
Perubahan terkini - 07 October 1999

Untuk menyenangkan kegunaan e-mail, beberapa alamat kumpulan telah disediakan. Daftar ini menunjukkan ahli-ahli kumpulan tersebut. Untuk menghantar email kepada semua ahli dalam sesuatu kumpulan, hanya gunakan nama kumpulan sahaja.

Jika sesiapa tertinggal (atau patut ditinggalkan) dari kumpulan, sila hubungi chang@jph.gov.my

Alamat Kumpulan  Nama Pegawai  Catitan
top3@jph.gov.my Top Three Directors
  Ketua Pegarah  Dr. Nordin dan PA
  Timbalan KP I  Dr. Hawari dan PA
  Timbalan KP II  Dr. Gan dan PA
kbahagian@jph.gov.my Heads of Departments 
 azizm@jph.gov.my Dr. Abdul Aziz Mangkat  Pgh. Epidemiologi
 azizj@jphvri.po.my Dr. Aziz Jamaluddin  Pgh. Penyelidikan
 matta@jph.gov.my Dr. Matta Abd Rahman  Pgh. Kesihatan Awam Veterinar
 musjalil@jph.gov.my Dato' Dr. Mustaffa Jalil  Pgh. Pengeluaran
 vincent@jph.gov.my Dr. Vincent Ng  Pgh. Pemb. Industri
 fauziah@jph.gov.my Dr. Fauziah  Pgh. Perancangan
 suhaimi@jph.gov.my Dr. Suhaimi Pgh. Sumber Tenaga Manusia
 radzuan@jph.gov.my En. Radzuan  Pgh. Penguatkuasa
 yong@jph.gov.my Pn. Yong Hawa bt Yim  Pgh. Pentadbiran
 pepv@jph.gov.my PA Epidemiologi   
 ppkav@jph.gov.my PA KAV   
 ppsm@jph.gov.my PA Pemb. S.T. Manusia   
 ppg@jph.gov.my PA Pengeluaran   
 ppp@jph.gov.my PA Perancangan   
svo@jph.gov.my State Veterinary Officers
 haiwan@tm.net.my Johore  general address
 abdmajid@jph.gov.my Kedah  Dr. Abd Majid b Man
 pjphkn@jph.gov.my Kelantan  Dr. Idris Kadir
 drmajid@sukns.gov.my Negeri Sembilan  Dr. Majid Awang
 pengarah@tm.net.my Melaka  Dr. Borhan Abu Samah
 azmie@jph.gov.my
 jphnphg@tm.net.my
Pahang  Dr. Azmie Zakaria
 zairi@jph.gov.my Penang  Dr. Mohd Zairi Haji Serlan
 kadir@jphpk.po.my Perak  Dr. Kadir
 jphnps@tm.net.my Perlis  Dr. Johari Mingan
 pengarah.hwan@sabah.gov.my Sabah Dato' Hj. Ibrahim b Mokhtar
 aida@jph.gov.my
 pengarah@selangor.gov.my
Selangor  Dr. Nor Aida
 icejpht@pc.jaring.my Terengganu  Dr. Ibrahim Che Embong
 zulkifli@jph.gov.my
 jphwp@po.jaring.my
WP Kuala Lumpur  general address
jppj@jph.gov.my Members of JPPJ 
  top3   
  kbahagian   
  Dr. Abu Hassan  IPV, Cheras
  En. Adrien Kumar  IBHK, Jerantut
  En. Ahmad Burhan   
  Dr. Azizol   
  En. Chin Fook Yuen  Pemakanan
  Dr. Fauziah bt Hj Embong  Setiausaha JPPJ
  Tn. Syed Hussein  IKTA, Johor
  Dr. Ibrahim Jalil  Bebiri
  Dr. Kamarulzaman  Tenusu
  Dr. Loganathan  Khinzir
  Dr. Mokhtar Pengawalan Penyakit
  Dr. Norlizan Mohd Noor  Kuarantin
  Dr. Ong Bee Lee  Makmal
  Dr. Rosini Alias  VO, Unit Import/Export
  Dr. Roslaini  Pembiakan
  Dr. Sulaiman Abd Kadir  Unggas
  Dr. Vincent Ng In Hooi  Pembangunan Industri
  Dr. Rosini Antarabangsa & Perhubungan Awam
  En. Wahab  Ahli Urusetia JPPJ
  Dr. Ahmad Salleh IH Kluang
kunit@jph.gov.my Heads of Units at HQ
  En. Ahmad Burhan   
  Dr. Azizol  Pedaging
  Dr. Chandrasekaran  Abattoir
  En. Chang KW  Komputer
  En. Chin Fook Yuen  Pemakanan
  Dr. Fauziah bt Hj Embong   
  Dr. Ibrahim Jalil  Bebiri
  Dr. Ivan Thomas   
  Dr. Kamarulzaman  Tenusu
  Dr. Krishnan   
  Dr. Loganathan  Khinzir
  En. Luqman Ahmad   
  Dr. Mohd Mokhtar Arshad Penyakit/Ubat
  Dr. Norlizan Mohd Noor   
  Dr. Ong Bee Lee  Makmal
  Dr. Rosini Antarabangsa & Perhubungan Awam
  Dr. Sopian Johar  Ladang
  Dr. Sulaiman Abd Kadir  Unggas
  Tn. Syed Rahim   
  Dr. Zaliha   
pprojek@jph.gov.my Project Officers Project No.
  Dr. Hawari Hussein  Pengurus
  En. Ahmad Burhan  Urusetia (SIAP)
  Dr. Krishnan  Urusetia
  En. Kamal Urusetia Akaun 
  Dr. Azizol  17501 (Pedaging)
  Dr. Sulaiman Abd Kadir  17600 (Unggas)
  Dr. Ibrahim Jalil  17900(Bebiri)
18800 (Ladang Bebiri)
  Dr. Kamarulzaman  18000 (Tenusu)
  Dr. Aziz Jamaluddin  18501 (VRI)
  Dr. Loganathan  18600 (Pencemaran)
  Dr. Sopian Johar  18700 (Ladang)
20400 (P. Singa)
20905 (Tmn.Burung)
  Dr. Asiah Karim  18900 (Pusat Latihan)
  Dr. Chandrasekaran  19002 (Rumah Sembelih)
  Dr. Ong Bee Lee  19001 (Makmal)
  Dr. Mohd Mokhtar Arshad 19401 (Kawalan Penyakit)
  Dr. Maznah  19402 (KAV)
  Dr. Rosini  19403 (Kuarantina)
  En. Chin FY  19500 (Pemakanan)
  Dr. Roslaini Rusli  19601 (Pembiakan)
  En. Adrien Kumar  19602 (IBHK)
  Dr. Fauziah bt Hj Embong  19700 (Tanah)
20301 (Perumahan)
  Dr. Zulkifli  19800 (Wilayah KL)
  Dr. Rosini 19900 (Perhubungan)
  En. Mohd Radzuan Malik  20300 (Penguatkuasa)
  En. Chang KW  20500 (VEINS)
  Pn. Jumaiyah  20500 (VEINS)
  Dr. Sansul  20901 (Wilayah Labuan) 
mvk@jph.gov.my Makmal Veterinar Kawasan (Regional Veterinary Laboratories )
  Bukit Tengah, Penang  Dr. Azahar
  Johor Bahru  general address
  Kota Bharu  Dr. Naheed
  Kuantan  general address
  Petaling Jaya  general address
  VRI, Ipoh  Dr. Shahiruddin
all@jph.gov.my All Officers at HQ
  top3   
  kbahagian   
  kunit   
  pprojek   
  En. Abu Othman  AVO, Bhg. Perancangan
  Pn. Azizah Yaacob  RO, Bhg. Perancangan
  En. Baharom Jamil AVO, Unit Tenusu
  Dr. Gulam Shah  VO, Bhg. Kesihatan
  En. Halim  AVO, Bhg. Ladang
  En. Hamidi  AVO, Bhg Kesihatan
  En. Idris Abu Bakar  RO, Unit Pemakanan
  En. Jalil Nasir RO, Bhg. Perancangan
  Dr. Lim Yoke Sin VO, Unit Khinzir
  Pn. Marlys Ghazali  AVO, Unit Bebiri
  Cik Noorsiah Bhg. Perancangan
  Cik. Norithar Bukhary  RO, Unit Khinzir
  Cik. Parimalar  VA Tkt Khas, Unit Bebiri
  En. Razali Yahya  Programmer, Unit Komputer
  Pn. Rohana Rosly Pen. Akauntan, Tenusu
  Dr. Rosyati Tamby Hassan  VO, Unit Import/Export
  En. Rozaini Ismail Pemb. Akauntan, Tenusu
  En. Shamshuri Ismail  AVO, Bhg. Perancangan
  En. Shapee Shamsudin  Bhg. Penguatkuasa
  Pn. Sharifa Nazari RO, Unit Pembiakan
  En. Suhaimi Dollah  RO, Bhg. Kesihatan 
  En. Thavarajah, J.C. Pegawai Eksekutif, Admin
  Dr. Termizi Ghazali  VO, Bhg. Perancangan
  En. Wahab  AVO, Bhg. Perancangan
  En. Yahya  RO, Unit Pemakanan
  En. Yusof Abd Rahman AVO, Bhg. Epidemiologi
  En. Zaki  RO, Unit Tenusu
  Pn. Zunaidah Pemb akauntan, Tenusu
  Pn. Zuraiza Pemb Akauntan, Tenusu